BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Projektas #5: IT paslaugų valdymo (CIO) biuro sukūrimas

Projekto vadovė  - Laura Kasinskienė 

Projekto tikslas -  konsoliduoti IT politikos formavimą į vieną instituciją - EIM, perimant atitinkamas funkcijas iš SM, VRM ir TM bei pakeičiant IT politikos įgyvendinimo institucijos (IVPK) savininko teises ir pareigas įgyvendinančią instituciją iš SM į EIM. 

Projekto pabaiga - 2020.02.05

Pasiekti rezultatai: 

  • Parengtas teisinis reguliavimas, reikalingas įteisinti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos (EIM; buvusios Ūkio ministerijos), kaip i IT politikos formuotojo vaidmenį. Parengti ir suderinti įstatymų pakeitimų projektai bei juos įgyvendinantys norminiai poįstatyminiai teisės aktai, įgalinantys tolesnes su IT politikos formavimo perkėlimu susijusias veiklas EIM.  Teisės aktų projektai suderinti su suinteresuotomis institucijomis bei patvirtinti atsakingų institucijų.  

  • Suformuotas struktūrinis padalinys EIM, atliekantis Valstybės IT valdymo biuro funkcijas (CIO).  Atlikti visi reikalingi organizaciniai darbai ir parengti ir priimti  reikiami EIM vidiniai teisės aktai. Pakeista EIM organizacinė struktūra, nuostatai, patvirtinti struktūrinio padalinio nuostatai, struktūra bei  pareigybių aprašymai.  

  • IT valdymo biuras (CIO) užpildytas reikiamais žmogiškaisiais ištekliais.   

  • IT politikos įgyvendinimo institucijos funkcijas atlieka įstaiga prie EIM – IVPK.    

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-17