BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kompiuterinių darbo vietų priežiūros paslaugos

 

Kompiuterių darbo vietų priežiūros paslauga (A4)

Paslauga teikiama tiesiogiai

Aprašas

Kompiuterinių darbo vietų  (toliau - KDV) priežiūros paslauga pagal IT paslaugų gavėjų pateiktą teikimo mastą.

KDV priežiūros paslauga apima Techninės įrangos (darbo vietų kompiuterių, jų priedų, monitorių, fiksuoto bei judriojo ryšio įrangos), organizacinės įrangos (daugiafunkcinių kopijavimo aparatų, spausdintuvų, skenerių, projektorių, vaizdo konferencinės įrangos ir kt.), kompiuterinio tinklo bei kitos KDV techninės įrangos) bei sisteminės programinės įrangos (KDV operacinių sistemų, bendrosios paskirties programinės įrangos, antivirusinės programinės įrangos ir kitos KDV programinės įrangos) planavimą, diegimą, administravimą, priežiūrą ir plėtrą.

- Kompiuterio techninė įranga: kompiuterio parengimą naudoti; vartotojo duomenų migravimą į kitą parengtą darbo vietą; kompiuterio gedimų identifikavimą ir šalinimą. Sisteminių žurnalų (log) įrašų peržiūrą ir pastebėtų gedimų šalinimą.
- Kompiuterio programinė įranga: operacinės sistemos ir bendrosios paskirties programinės įrangos () diegimą, priežiūrą, atnaujinimą, konfigūravimą; antivirusinės programinės įrangos diegimą, konfigūravimą ir atnaujinimą, kenkėjiškos programinės įrangos identifikavimą ir šalinimą, kompiuterio veiklos atstatymą. Kitos IT paslaugų gavėjo turimos ir pateiktos licencijuotos programinės įrangos diegimą.
- Klientų aptarnavimo sistema: kreipinių (incidentų, problemų, užklausų, pakeitimų) priėmimą bei registravimą; konsultacijas telefonu ir elektroniniu paštu; incidentų ir problemų identifikavimą bei sprendimą nuotoliniu būdu; problemų ir incidentų identifikavimą bei sprendimą fiziškai atvykstant į darbo vietą.
- Spausdintuvai ir skeneriai: Spausdintuvų ir skenerių parengimą naudoti, konfigūravimą tinkle, parametrų keitimą; Spausdintuvų ir skenerių gedimų identifikavimą ir šalinimą.
- Multimedia įranga: Multimedia įrenginių parengimą naudoti, konfigūravimą tinkle; Multimedia įrenginių gedimų identifikavimą ir šalinimą.
- Telefonai, kt. mobilieji įrenginiai: Telefono aparatų, kt. mob. įrenginių parengimą naudoti, naudotojų darbinių duomenų migravimą; telefono aparatų, kt. mob. įrenginių gedimų identifikavimą ir šalinimą;
- KDV planavimas: gyvavimo ciklo nustatymą; KDV įsigijimų/atnaujinimų planavimą.

 

- Naudotojų konsultavimas: Naudotojų konsultavimas su KDV naudojimu susijusiais klausimais. 

 

Technologinis aprašas

KDV priežiūros paslauga teikiama:

1. KDV operacinėms sistemoms Windows 10 ir Linux.

2. Mobiliųjų įrenginių operacinėms sistemoms (Android, iOS) ne senesnėms kaip 2 metai.

3. KDV bendrosios paskirties programinei įrangai: biuro programų paketams (MS Office, Libre Office, Open Office),  PDF failų peržiūros programinei įrangai (Adobe Acrobat Reader, Foxit Reader), failų archyvatoriui, antivirusinei programinei įrangai, interneto naršyklėms (Firefox, Chrome, Internet Explorer), programinės įrangos paketams ir įskiepiams, skirtiems elektroniniam pasirašymui.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-14