BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tarpžinybinė mokestinių duomenų saugykla

Tarpžinybinė mokestinių duomenų saugykla (TDS) yra valstybės informacinė sistema, skirta bendro naudojimo požiūriu svarbių mokestinių duomenų surinkimui į vieną vietą, aktualios ir kokybiškos informacijos parengimui pagal surinktus duomenis ir operatyviam jos teikimui ją savo darbe naudojantiems duomenų teikėjų į TDS, o taip pat ir kitų institucijų darbuotojams, vadovaujantis TDS nuostatais tokių duomenų bei informacijos tvarkymą ir saugą reglamentuojančiais teisės aktais.

Pagrindinės TDS funkcijos yra:

  • gauti reikalingus duomenis iš duomenų valdytojų informacinių sistemų bei valstybės ir žinybinių registrų, surinktus duomenis integruoti, agreguoti ir rengti pagal juos TDS naudotojams reikalingus duomenis bei informaciją;
  • neatlygintinai teikti TDS duomenis ir informaciją institucijoms – jos naudotojams, sudarant sąlygas jų darbuotojams TDS darbo vietose naudotis TDS duomenų vitrinomis ir tipiniais dokumentais.

Daugiau informacijos internete galite rasti šiuo adresu: http://tds.ivpk.lt.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15