BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacinės sistemos ir registrai

Valstybės registrų ir žinybinių registrų steigimą, kūrimą ir funkcionavimą reguliuojantys teisės aktai:

Valstybės registrai ir žinybiniai registrai registruojami ir duomenys apie juos kaupiami Registrų ir valstybės informacinių sistemų registre, prieinamu internetinėje prieigoje registrai.lt. Registro valdytojas - Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Registro tvarkytojas - Informacinės visuomenės plėtros komitetas.

Duomenys apie įsteigtus, sukurtus, reorganizuotus, likviduotus registrus ir kadastrus tvarkomi Registrų ir valstybės informacinių sistemų registro nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. spalio 16 d. nutarimu Nr. 1263 „Dėl Registrų sąrašo reorganizavimo į Registrų ir valstybės informacinių sistemų registrą ir Registrų ir valstybės informacinių sistemų registro nuostatų patvirtinimo“ nustatyta tvarka.

Valstybės informacinių sistemų steigimą, kūrimą ir funkcionavimą reguliuojantys teisės aktai:

Valstybės informacinės sistemos registruojamos ir duomenys apie jas kaupiami Registrų ir valstybės informacinių sistemų registre, prieinamu internetinėje prieigoje registrai.lt. Registro valdytojas - Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Registro tvarkytojas - Informacinės visuomenės plėtros komitetas.

Duomenys apie įsteigtus, sukurtus, modernizuotus, likviduotus registrus ir kadastrus tvarkomi Registrų ir valstybės informacinių sistemų registro nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. spalio 16 d. nutarimas Nr. 1263 „Dėl Registrų sąrašo reorganizavimo į Registrų ir valstybės infomacinių sistemų registrą ir Registrų ir valstybės informacinių sistemų registro nuostatų patvirtinimo“ nustatyta tvarka.

Valstybės informacinių išteklių sąsajų žemėlapis skirtas interaktyviai peržiūrėti sukurtų sąsajų tarp valstybės registrų ir informacinių sistemų informaciją . Jame atvaizduojamos sąsajos tarp Lietuvos valstybės institucijų valdomų registrų ir informacinių sistemų, kurie yra įregistruoti Registrų ir informacinių sistemų registre (www.registrai.lt).

Žemėlapyje pateikiami 3 duomenų analizės pjūviai:

  • pagal sąsajų kiekį;
  • pagal valdymo sritį;
  • pagal valstybės informacinio išteklio įsteigimo datą.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15