BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2004-2006: Kas nuveikta?

2004-2006 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos laikotarpiu parama informacinės visuomenės plėtros sričiai buvo skiriama per Lietuvos 2004-2006 m. bendrojo programavimo dokumento (BPD) 3.3 priemonę „Informacinių technologijų paslaugų ir infrastruktūros plėtra“. Iš viso 2004-2006 m. informacinės visuomenės plėtros projektams buvo paskirstyta daugiau kaip 72,69 mln. Eur paramos (iš Europos regioninės plėtros fondo ir bendrojo finansavimo lėšų), paramą gavo 42 projektai. Šios struktūrinių fondų paramos informacinių technologijų ir infrastruktūros plėtrai tikslas buvo sukurti būtinas sąlygas informacinės, žinių visuomenės plėtrai, kuri paskatintų šalies ekonomikos augimą, suteiktų galimybę žmonėms naudoti informacines technologijas (IT) įvairiose gyvenimo srityse ir kartu populiarintų mokymąsi visą gyvenimą. Konkretūs paramos tikslai – plėtoti elektroninę demokratiją, mažinti viešojo administravimo sąnaudas, pritaikyti informacines technologijas vietinių Lietuvos vartotojų poreikiams, pateikiant išsamią ir aktualią informaciją lietuvių kalba, sudaryti sąlygas visiems šalies gyventojams naudotis IT ir informacijos ištekliais ir kt.

Naudinga nuoroda:

  • 2009 m. atliktas Lietuvos 2004-2006 metų bendrojo programavimo dokumento priemonės „Informacinių technologijų paslaugų ir infrastruktūros plėtra“ įgyvendinimo poveikio vertinimas. Vertinimas atskleidė, kad BPD 3.3 priemonė reikšmingai prisidėjo prie informacinės visuomenės problemų Lietuvoje sprendimo ir sudarė prielaidas tolimesnei informacinės visuomenės plėtrai. Vertinimo ataskaitą rasite čia.

    19 projektų pripažintų sėkmingiausiais iš 2004-2006 m. ES struktūrinės paramos laikotarpio BPD 3.3 priemonės „Informacinių technologijų ir paslaugų plėtra“. Keli pavyzdžiai:

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-14