BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbo grupė dėl informacinės sistemos valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų pajamoms ir išlaidoms viešinti sukūrimo

Pagrindinė darbo grupės užduotis yra užtikrinti, kad pagal patvirtintą  valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų pajamų ir išlaidų viešinimo sistemos (toliau - PIVS) kūrimo, diegimo ir naudojimo valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų pajamoms ir išlaidoms viešinti projekto veiklų planą ir PIVS kūrimo ir diegimo paslaugų sutartis būtų sukurta ir įdiegta PIVS.

Darbo grupė vykdo Lietuvos Respublikos finansų ministerijos informacinių technologijų projektų valdymo taisyklių, patvirtintų 2014 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. 1K-144 „Dėl Finansų ministerijos informacinių technologijų projektų valdymo taisyklių patvirtinimo“, 15 punkte nurodytas funkcijas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15