BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Paslaugos

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) administruoja Elektroninių valdžios vartų portalą, kuriuo naudodamiesi Lietuvos gyventojai ir verslo subjektai gali gauti valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir įmonių teikiamas viešąsias ar administracines paslaugas.

Elektroninių valdžios vartų portalą rasite adresais: www.epaslaugos.lt, www.evaldzia.lt, www.govonline.lt

Savo atsiliepimus arba klausimus apie IVPK teikiamas administracines paslaugas galite pateikti čia.

IVPK teikiamos administracinės paslaugos (pastaba: IVPK viešųjų paslaugų neteikia):

  • Registrų ir valstybės informacinių sistemų registras, kurio paskirtis registruoti valstybės ir žinybinius registrus ir valstybės informacines sistemas, tvarkyti ir naudoti registro duomenis, informaciją ir dokumentus. Registrų sąrašą rasite adresu www.registrai.lt arba IVPK interneto svetainės apačioje paspaudus aktyvų banerį „RISR - Registrų ir valstybės informacinių sistemų registras“.
  • Informacijos rinkmenų sąrašas, kuriame kaupiami duomenys apie elektroninėmis priemonėmis tvarkomų informacijos rinkmenų turinį, formą, teikimo ir panaudojimo bei prieigos sąlygas. Siekiant optimizuoti informacijos apie įstaigų tvarkomas informacijos rinkmenas kaupimą, šiuo metu Informacijos rinkmenų sąrašo duomenys yra atnaujinami iš esmės. Atnaujinto Informacijos rinkmenų sąrašo duomenis rasite adresu opendata.gov.lt arba IVPK interneto svetainės apačioje paspaudus aktyvų banerį „Informacijos rinkmenų sąrašas“.
  • Informacinės visuomenės plėtros stebėsenos informacinė sistema, kurioje kaupiami informacinės visuomenės plėtros srities statistiniai duomenys (IVPK skelbiami Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 metų programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“ vertinimo kriterijų pasiekimai, statistiniai rodikliai, susiję su gyventojų naudojimusi kompiuteriu ir internetu, informacinės visuomenės plėtros apžvalgos ir kiti statistiniai duomenys).  Informacinės visuomenės plėtros stebėsenos sistemą rasite adresu http://statistika.ivpk.lt/ arba IVPK interneto svetainės apačioje paspaudus aktyvų banerį „Statistikos portalas“.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-08-06