BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Paslaugos

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) administruoja Elektroninių valdžios vartų portalą, kuriuo naudodamiesi Lietuvos gyventojai ir verslo subjektai gali gauti valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir įmonių teikiamas viešąsias ar administracines paslaugas.

Elektroninių valdžios vartų portalą rasite adresais: www.epaslaugos.lt, www.evaldzia.lt, www.govonline.lt

Savo atsiliepimus apie IVPK suteiktą administracinę paslaugą galite pateikti užpildydami Asmenų aptarnavimo IVPK apklausą

IVPK teikiamos administracinės paslaugos (pastaba: IVPK viešųjų paslaugų neteikia):

  • Registrų ir valstybės informacinių sistemų registras, kurio paskirtis registruoti valstybės ir žinybinius registrus ir valstybės informacines sistemas, tvarkyti ir naudoti registro duomenis, informaciją ir dokumentus. Registrų sąrašą rasite adresu www.registrai.lt arba IVPK interneto svetainės apačioje paspaudus aktyvų banerį „RISR - Registrų ir valstybės informacinių sistemų registras“.
  • Lietuvos atvirų duomenų portalas - tai vieningas prieigos taškas prie visų Lietuvoje atvertų duomenų rinkinių, suteikiantis technologines priemones atvirų duomenų tiekėjams parengti ir publikuoti atvertų duomenų rinkinių metaduomenis bei tuo pačiu suteikiantis galimybę atvirų duomenų vartotojams atlikti reikiamų duomenų rinkinių paiešką bei prieigą prie pačių atvertų duomenų rinkinių. Lietuvos atvirų duomenų portalą rasite adresu opendata.gov.lt  arba IVPK interneto svetainės apačioje paspaudus aktyvų banerį „Lietuvos atvirų duomenų portalas“.
  • Informacinės visuomenės plėtros stebėsenos informacinė sistema, kurioje kaupiami informacinės visuomenės plėtros srities statistiniai duomenys (IVPK skelbiami Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 metų programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“ vertinimo kriterijų pasiekimai, statistiniai rodikliai, susiję su gyventojų naudojimusi kompiuteriu ir internetu, informacinės visuomenės plėtros apžvalgos ir kiti statistiniai duomenys).  Informacinės visuomenės plėtros stebėsenos sistemą rasite adresu http://statistika.ivpk.lt/ arba IVPK interneto svetainės apačioje paspaudus aktyvų banerį „Statistikos portalas“.
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-30