BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2004 12 28
Antrajame paraiškų teikimo etape iš ES struktūrinių fondų prašoma 76 mln. litų.

Š. m. gruodžio 15 d. baigėsi antrasis paraiškų pagal tęstinius kvietimus „Elektroninė infrastruktūra“ ir „Elektroninė valdžia ir elektroninės paslaugos“ teikimo etapas. Antrajame etape sulauktos šešios paraiškos, kurių bendra prašoma paramos suma – 76 milijonai litų.

2004 12 27
Mokesčių lengvata paskatino pokyčius kompiuterių rinkoje, rodo tyrimas

Tyrimų bendrovės "TNS Gallup" duomenimis, rudenį ženkliai padaugėjo ketinančiųjų pakeisti savo kompiuterius, pagausėjo ir ketinančių juos įsigyti. Tyrimą užsakiusi kompiuterių gamybos ir prekybos bendrovė BMS šį pokytį sieja su įstatymu įvesta mokesčių lengvata kompiuterių pirkėjams.

2004 12 22
Valstybės institucijose vyksta praktinis elektroninio parašo diegimas

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), bendradarbiaudama su Informacinės visuomenės plėtros komitetu prie LRV (IVPK) pradėjo praktinį elektroninio parašo įgyvendinimą. Šiandien vykusiame RRT tarybos (kurią sudaro įvairių institucijų atstovai) posėdyje buvo nuspręsta tarybos funkcijas vykdyti ne tik rengiant posėdžius, bet ir taikant rašytinę procedūrą.

2004 12 22
Vyriausybė perduos kompiuterių savivaldybėms

Siekdama kompiuterizuoti mokyklas, Vyriausybė savivaldybėms perduos kompiuterių su programine įranga, kurių įsigijimo kaina - 1,6 mln. litų. Savivaldybėms taip pat bus perduota radijo ryšio bei programinės įrangos, kurios įsigijimo vertė didesnė kaip 567 tūkst.

2004 12 21
Pradėta diegti Socialinės paramos informacinė sistema

Šią savaitę pradėta diegti Socialinės paramos informacinė sistema (SPIS), kuriai Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) skyrė 3,5 mln. litų. Tai yra bendra duomenų rinkimo ir informacijos pasikeitimo tarp SADM bei savivaldybių sistema.

2004 12 20
Informacinës visuomenës plëtra - iššûkiai ir galimybës lietuvos savivaldybëms

Programa: 1. Informacinës visuomenës plëtros procesų esminës kryptys. Dr. I. Šiaulienë, Seimo Informacinës visuomenës plëtros komiteto pirmininkë S. Šiupšinskas (kalba ) , Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorius 2. Europos Sąjungos patirtis ir iššûkiai Lietuvai.

2004 12 15
Iki 2010 m. pasaulinė asmeninių kompiuterių rinka padvigubės

Spartus besivystančių rinkų augimas iki 2010 m. pasaulinę asmeninių kompiuterių rinką turėtų padvigubinti iki beveik 1,3 mlrd. vienetų. Tai privers kompiuterių gamintojas "Dell" ir HP kovoti už pirmaujančias pozicijas, teigiama tyrimų kompanijos "Forrester Research" pranešime, kuriuo remiasi dpa-ELTA.

2004 12 14
Informacinių technologijų atstovai prašo, kad valstybė padėtų kurti klasterius

"Žinių ekonomikos forumas", "Infobalt", Lietuvos lazerių ir šviesos mokslo ir technologijų asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir kitos su informacinėmis technologijomis susijusio verslo organizacijos kreipėsi į Vyriausybę dėl "klasterizacijos politikos" sukūrimo.

2004 12 10
Visame pasaulyje mobiliuoju ryšiu naudojasi 1,5 mlrd. žmonių

Tarptautinė ryšių sąjunga (TRS) skelbia, kad mobiliuoju ryšiu naudojasi beveik ketvirtis pasaulio gyventojų - 1,5 mlrd. , praneša Reuters-ELTA. Toks skaičius atspindi ženklų pirmosios šio dešimtmečio pusės mobiliojo ryšio verslo augimą, ypač besivystančiose šalyse.

2004 12 09
Milijonasis interneto vartotojas - keturiasdešimtmetis uteniškis

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie LR Vyriausybės paskelbė, kad šalyje yra 1 mln. interneto vartotojų. "Galime drąsiai sakyti, kad jau turime milijoną interneto vartotojų", - ketvirtadienį vykusioje "Naujojo knygnešio" konkurso apdovanojimų ceremonijoje sakė IVPK direktorius Aurimas Matulis.

2004 12 09
Išrinkti 2004 metų Naujieji knygnešiai

Šiemet jau antrus metus Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie LRV rengė “Naujojo knygnešio” konkursą, kurio metu buvo renkami bei pagerbiami žmonės, bendruomenės, iniciatyvos ir interneto sprendimai, labiausiai šiemet prisidėję prie informacinės visuomenės plėtros Lietuvoje.

2004 12 09
Apdovanoti "Naujieji knygnešiai"

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie LR Vyriausybės antrajame "Naujojo knygnešio" konkurse apdovanojo šiais metais labiausiai prie informacinės visuomenės plėtros prisidėjusius žmones ir iniciatyvas. "Matome per metus padarytą pažangą ir pasistūmėjimą, aktyvėja ir miestų, ir kaimų bendruomenės", - sakė IVPK direktorius Aurimas Matulis.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 11 Pirmyn