Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


"Žinių ekonomikos forumas" plečia savo veiklą

Data

2003 10 14

Įvertinimas
0
Trečius metus sėkmingai veikianti asociacija "Žinių ekonomikos forumas" (ŽEF) plečia savo veiklą. Asociacijos sprendimu nuo šiol dar daugiau dėmesio bus skiriama įvairiems projektams šalies ir tarptautiniu mastu organizuoti, jau vykdomiems projektams koordinuoti ir bendradarbiavimui su visuomene stiprinti. Toks sprendimas buvo priimtas vakar, spalio 13 dieną, ŽEF Visuotinio narių susirinkimo metu.

ŽEF narių susirinkime taip pat dalyvavo ir pranešimus skaitė prezidentas Valdas Adamkus ir Europos komiteto prie LRV generalinis direktorius Petras Auštrevičius.

"Spartūs pokyčiai pasaulyje bei artėjanti narystė Europos Sąjungoje įpareigoja mus dar labiau koncentruoti savo veiklą aktualiausiose Lietuvai žinių ekonomikos srityse. Esame įsitikinę, kad šis darbas būtinas siekiant prioritetinių Lietuvos tikslų - iki 2015 metų pasiekti Europos Sąjungos ekonomikos lygį", - sakė "Žinių ekonomikos forumo" Tarybos pirmininkas Darius Masionis.

Visuotinio ŽEF narių susirinkimo metu buvo nuspręsta daugiau dėmesio skirti trims sritims: asociacijos veiklai plėtoti, renginiams organizuoti bei ŽEF projektams plėsti ir įgyvendinti. Visas šias sritis administruos naujai paskirti asmenys.

Susirinkimo metu taip pat nuspręsta prailginti asociacijos Tarybos narių kadenciją dvejiems metams. Naujosios ŽEF Tarybos rinkimai įvyks 2005 m. kovo mėnesį.

Šiuo metu ŽEF jungia 75 sėkmingiausias Lietuvos įmones, jų vadovus, mokslininkus, dirbančius biotechnologijų, farmacijos, informacinių technologijų, telekomunikacijų ir lazerių srityse, bei politikus.

Šaltinis: ŽEF, IVPK