BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybei pavyko su “Lietuvos telekomu” susitarti dėl abonentinio mokesčio sumažinimo

Data

2001 12 05

Įvertinimas
0
Vyriausybės ir “Lietuvos telekomo” derybos baigėsi susitarimu, kad telekomunikacijų paslaugų tarifai keisis tik vieną kartą - nuo kitų metų liepos 1 dienos, o ne dukart, kaip buvo žadėjęs “Lietuvos telekomas”, nuo sausio 1 d. ir nuo liepos 1 d. Tai šiandien buvo patvirtinta Ministro Pirmininko Algirdo Brazausko susitikime su AB “Lietuvos telekomas” vadovu Tapio Paarma ir susisiekimo ministru Zigmantu Balčyčiu.

Šiandien Vyriausybės posėdyje turėtų būti patvirtintos naujos ribinės kainos, kurios įsigalios nuo 2002 metų liepos 1 d., o iki tol galios dabartiniai telekomunikacijų paslaugų tarifai, tačiau socialiai remtiniems žmonėms ir pensininkams abonentinis mokestis jau nuo 2002 metų sausio 1 dienos sumažės vienu litu ir bus 16 litų.
Jei pokalbis truks daugiau nei 10 minučių, įsigaliojus naujiems telekomo tarifams, 2 centais atpigs pokalbiai ne piko metu.

Nuo kitų metų liepos pirmos dienos abonentinis mokestis gyventojams bus 23 litai, pokalbio minutė kainuos 12 centų, o sujungimo mokestis 14 centų, nors “Lietuvos telekomas” ketino padidinti jį iki 16 centų. Pagal galiojančias licencijos taisykles, “Lietuvos telekomas” neišnaudojo vadinamos “kainų kepurės”, t.y. kainos galėjo pakilti daugiau. Neapgalvota privatizavimo sutartis, pasak Ministro Pirmininko Algirdo Brazausko, suteikia daugiau galių “Lietuvos telekomui” ir apriboja Vyriausybės galimybes kontroliuoti monopolininką.