BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė daugiau kaip 250 mokyklų aprūpins kompiuterių klasėmis

Data

2002 12 12

Įvertinimas
0

Vyriausybė daugiau kaip 250 mokyklų nupirko ir netrukus perduos kompiuterių klases, kurių bendra vertė yra daugiau kaip 4,6 mln. litų.

Kompiuterių klasės bus perduotos 212-ai savivaldybių mokyklų, 4-ioms apskričių mokykloms ir 38-ioms Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžioms švietimo įstaigoms.

Už minėtus 4,6 mln. litų Švietimo ir mokslo ministerija nupirko 254 kompiuterių klases: 151 šešių mokymo vietų klasę ir 103 dešimties mokymo vietų klases. Kiekvienoje iš klasių papildomai bus po kompiuterį mokytojui, lazerinį spausdintuvą, skenerį ir tinklo komutatorių.

Kompiuterinė įranga nupirkta ir perduota vykdant programą "Švietimas informacinei visuomenei".

2001 metais Lietuvos mokyklas pasiekė apie 360 kompiuterių klasių (apie 6 tūkst. kompiuterių). Šiais metais - 364 kompiuterių klasės.

Praėjusiais metais vienas kompiuteriu naudojosi dvidešimt 9-12 klasių moksleivių (40 moksleivių teko vienas kompiuteris). Tikimasi, jog šiais metais vienu kompiuteriu naudosis 17 9-12 klasių moksleivių (bendrai 36 moksleiviams teks vienas kompiuteris).

Šaltinis: IVPK