BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vis daugiau įstaigų savo veiklos informaciją skelbs portale „Mano vyriausybė“

Data

2019 09 12

Įvertinimas
1
MV.jpg

Lietuvos Respublikos Vyriausybė patvirtino, kad nuo 2020 m. liepos 1 d. portale „Mano vyriausybė“ savo veiklos informaciją turės skelbti Vyriausybės valdymo srities įstaigos.

Siekiant didinti viešojo valdymo įstaigų atvirumą ir informacijos prieinamumą bei vieningo ir efektyvaus įstaigų veiklos informacijos perkėlimo į portalą „Mano vyriausybė“, Informacinės visuomenės plėtros komitetas numato artimiausiu metu pradėti įgyvendinti Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą.

Vienas didžiausių šio portalo privalumų tai, kad dėl vienodos svetainių struktūros, vienoje platformoje veikiančios valstybės įstaigų svetainės leidžia paprasčiau ir greičiau surasti reikiamą informaciją. Taip pat įstaigoms nereikia plėtoti savo atskirų interneto svetainių, taip taupomos lėšos interneto svetainių priežiūrai.

Šiuo metu portale pateikiama apie 80 įstaigų veiklos informacija.

Duomenų šaltinis. Informacinės visuomenės plėtros komitetas