BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniuje tarptautinėje konferencijoje - apie informacinės visuomenės plėtros ateitį

Data

2004 10 19

Įvertinimas
0
Antradienį Vilniuje prasidėjo tarptautinė konferencija ir forumas "Informacinė visuomenė 2004", kurioje įvairias Lietuvos žinių ekonomikos, informacinės visuomenės plėtros temas nagrinės, elektroninės valdžios projektus apžvelgs Lietuvos ir užsienio pranešėjai.

Numatytos Prezidento Valdo Adamkaus, asociacijos "Infobalt" prezidento Vytauto Vitkausko sveikinimo kalbos.

Šiemet konferencijoje bus apžvelgti šalies žinių ekonomikos pasiekimai ir įvaizdžio svarba Europos Sąjungoje bei pasaulinėje rinkoje, diskutuojama apie tai, ko reikia šalies ITT (informacinių technologijų ir telekomunikacijų) sektoriui, siekiant įsitvirtinti tarptautinėse rinkose, ir kaip toliau plėtoti lietuviškų ITT produktų bei paslaugų teikimą bei nuomą pasaulio rinkai. Bus nagrinėjamos ir tokios temos, kaip el. paslaugų piliečiams svarba žinių visuomenėje, valstybės strategija ir verslo investicijos į mokslą bei inovacijų kūrimą, plačiajuostis internetas ir mobilieji sprendimai šiandien ir ateities žinių visuomenėje bei kt.

Apskritojo stalo diskusijose dalyvaus pasaulinių milžinų IBM, IDC, "Microsoft", "Oracle" ir kitų kompanijų atstovai.

Toks renginys Vilniuje organizuotas šeštą kartą. 2003 metų "Infobalt" konferencijoje dalyvavo per 600 dalyvių iš 22 šalių, pranešimus skaitė 125 pranešėjai iš 12 šalių, įvyko 12 teletiltų bei 22 spaudos konferencijos.

Tarptautinė konferencija apie informacinės visuomenės plėtros ateitį pradeda didžiausią Baltijos šalių bei Rytų ir Vidurio Europos regione ITT renginį - "Infobalt" informacinės visuomenės savaitę 2004".

Spalio 20-23 dienomis Vilniuje, "Litexpo" rūmuose, vyks tradicinė "Infobalt" paroda, kurios šūkis šiais metais - "Malonus gyvenimas informacinėje visuomenėje".

Parodos organizatoriai žada įdomybių ne tik namų vartotojams, bet ir naudingų siūlymų verslo įmonėms. Šiais metais parodoje dalyvaus apie 200 informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) įmonių, tarp jų ir 29 užsienio bendrovės iš 10 pasaulio valstybių. Parodos metu vyksiančiame ITT sprendimų forume dalyvaus 41 bendrovė. Su naujausiais ITT sprendimais bus supažindinti žemės ūkio ir perdirbamosios pramonės, lengvosios pramonės, statybos, transporto, turizmo ir energetikos atstovai.

Šaltinis: ELTA