BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešasis sektorius tobulina nuotolinio darbo įgūdžius ir mokosi efektyvesnių bendradarbiavimo būdų

Data

2021 11 25

Įvertinimas
1
Viešasis sektorius tobulina nuotolinio darbo įgūdžius ir mokosi efektyvesnių bendradarbiavimo būdų.jpg

Šiandiena, kai viešajame sektoriuje nuotolinis darbas tampa įprasta norma, svarbu tinkamai ir laiku užtikrinti darbuotojų skaitmeninių įgūdžių tobulinimą išnaudojant visas technologinių įrankių teikiamas galimybes. Siekiant šių tikslų, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kartu su Informacinės visuomenės plėtros komitetu iniciatyva šių metų rugsėjo ir spalio mėnesiais vyko trijų mokymų ciklas valstybės ir savivaldybių institucijų darbuotojams, kuriuos neatlygintinai organizavo UAB „Microsoft Lietuva“ kartu su UAB „Fortevento“.

 Mokymų metu buvo pristatomos Microsoft Teams įrankio galimybės pažengusiems naudotojams bei pravesti specialūs mokymai technologijų srities specialistams, siekiantiems pagilinti žinias, susijusias su šio įrankio administravimu. Dalyviai susipažino su išplėstinėmis Microsoft Teams pokalbių funkcionalumo savybėmis ir aptarė jo naudojimo gerąsias praktikas, skirtingo tipo susitikimų organizavimo ypatumus, valdymo galimybes bei aktualias rekomendacijas.

Vykusių mokymų aktualumą patvirtino ir didelis institucijų darbuotojų susidomėjimas. Pažymėtina, kad poreikį dalyvauti mokymuose išreiškė daugiau nei 3000 dalyvių. Vykusių mokymo renginių metu į juos realiai prisijungė beveik 1900 dalyvių. Mokymų dalyviai ne tik buvo aktyvūs tiesioginių transliacijų metu, bet susisiekė ir po jų. 

Nespėjusiesiems sudalyvauti mokymuose tiesioginių transliacijų metu - gera žinia, nes mokymams parengta medžiaga ir nuorodos į įrašus yra patalpintos Informacinės visuomenės plėtros komiteto interneto svetainėje  ir bus viešai prieinamos neribotą laiką.