BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vertinamos paraiškos konkursui "Naujasis knygnešys 2007"

Data

2007 11 29

Įvertinimas
0

Šią savaitę baigtos rinkti paraiškos dalyvauti Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LRV (IVPK) jau penktą kartą rengiamame konkurse "Naujasis knygnešys 2007".

Tradicinis konkursas "Naujasis knygnešys" skirtas informacinės visuomenės plėtros iniciatyvoms paskatinti ir įvertinti. Konkurso metu apdovanojami labiausiai per pastaruosius metus prie informacinės visuomenės plėtros prisidėję žmonės, organizacijos ir iniciatyvos 5 kategorijose:

1. Gyventojams naudingi sprendimai internete;

2. Skaitmeninio sklasto mažinimo iniciatyvos;

3. Verslo ir mokslo bendradarbiavimo iniciatyvos;

4. Informacinių technologijų naudojimas švietime ir suaugusiųjų mokyme;

5. Labiausiai informacinės visuomenės plėtroje nusipelnęs žmogus (nacionaliniu ir regioniniu mastu).

Kaip teigia IVPK Informacijos sklaidos ir ES reikalų skyriaus vedėja Saulė Gudauskaitė, surinktas paraiškas vertins komisija, kurios nariai yra glaudžiai susiję su informacinės visuomenės plėtra – Lietuvos kompiuterininkų sąjungos pirmininkas Alfredas Otas, Kauno technologijos universiteto Distancinio mokymo centro direktorė Danguolė Rutkauskienė, asociacijos "Infobalt" interneto projektų vadovas ir "Infobalt laikas" online redaktorius Gintaras Krušinskas. Kartu su informacinės visuomenės specialistais paraiškas vertinti susitiks ir žurnalistai – Jolanta Jurkūnienė iš Lietuvos radijo bei Bronislovas Burgis – žurnalo "Kompiuterija" redaktorius.

"Manome, jog skirtingi požiūriai padės objektyviai ir tinkamai įvertinti paraiškas ir išrinkti labiausiai nusipelniusius informacinės visuomenės plėtrai projektus ir asmenis," – sako Saulė Gudauskaitė.

Jubiliejinį konkursą "Naujasis knygnešys" remia praėjusių metų konkurso nugalėtoja elektroninės prekybos bendrovė ”Tiketa”, įsteigusi solidų prizą nugalėtojui - 4 elektroninius bilietus į trijų legendų koncertą „Classic Pop Show: Ace of Base, Sandra ir Alphaville“. Taip pat konkursą "Naujasis knygnešys" remia bendrovė "Microsoft Lietuva". Informaciją apie konkursą skelbia ir specializuotas portalas Elektronika.lt.

Kategorijų laimėtojai, "Naujieji knygnešiai" bus apdovanoti jau gruodžio 6 dieną "Forum palace" 4 aukšto konferencijų salėje vyksiančio renginio metu. Apdovanojimo ceremonijai ir laimėtojams e. sveikinimą ketina atsiųsti ir Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas. O renginio metu ne tik bus apdovanoti "Naujieji knygnešiai", bet ir surengta diskusija "Lietuvos kaip e. valstybės ateitis".

Kontaktai:
Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie LRV,
tel.: 266 51 85, 266 51 83 faks.: 266 51 80