BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


"VB Interneto" klientų skaičius pasiekė 50 tūkstančių

Data

2001 12 18

Įvertinimas
0
Vilniaus banko paslaugos "VB internetas" vartotojų skaičius pasiekė 50 tūkst. Tai sudaro daugiau kaip 15 proc. visų banko klientų skaičiaus. Nuo 2001 metų pradžios "VB Interneto" vartotojų skaičius padidėjo beveik 40 tūkstančių.

"VB Internetas" buvo pristatytas visuomenei 2000 m. rugsėjo mėn., ir po trijų su puse mėnesio jo vartotojų skaičius pasiekė 10 tūkstančių. Tuo metu tai sudarė apie 4 proc. visų banko klientų.

Šiandien tarp visų Vinlniaus Banko internetinės bankininkystės paslaugų vartotojų apie 85 proc. sudaro privatūs asmenys, 15 proc. - verslo klientai. Beveik 60 % "VB Interneto" vartotojų yra jaunesni nei 30 metų. Per 25 % visų mokėjimų (pervedimų ir valiutos keitimo operacijų) yra atliekama per "VB Internetą" ir "VB Telebanką", kuriuo šiuo metu naudojasi beveik 2 400 banko verslo klientų.

Prieš du mėnesius Vilniaus bankas pasiūlė naują paslaugą - atsiskaityti už komunalines ir Lietuvos telekomo paslaugas internetu. Šia paslauga jau pasinaudojo daugiau kaip 2 tūkstančiai "VB Interneto" klientų.

Banko SMS žinučių sistema "VB Linija 1528" dabar naudojasi daugiau kaip 4,5 tūkst. klientų (ši paslauga pradėta teikti š.m. spalio 3 d.), o vielinio telefono ryšio sistema "VB Linija" naudojasi per 44 tūkst. klientų (35 tūkst. 1 pusmečio pabaigoje), teigiama Vilniaus banko išplatintame pranešime.