BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vasario 27-28 d. Kopenhagoje vyks Europos aukšto lygio konferencija „A Digital Single Market by 2015“

Data

2012 02 24

Įvertinimas
0

Vasario 27-28 d. Kopenhagoje (Danijoje) vyks Europos aukšto lygio  konferencija „A Digital Single Market by 2015 – A driver for economic growth and jobs“ (www.DSM2012.dk), kurioje dalyvaus atstovai iš Europos Sąjungos (ES) valstybių narių, ES institucijų, verslo ir mokslo bendruomenių, pilietinės visuomenės organizacijų ir kt. Renginio tikslas - skatinti į ateitį orientuotą dialogą, kuris prisidėtų kuriant vieningą Europos skaitmeninę rinką.

Strategija „Europa 2020” kviečia valstybes nares remti išmanų, žalią ir įtrauktimi grįstą augimą, siekiant aukšto užimtumo lygio, produktyvumo augimo ir socialinės sanglaudos stiprėjimo Europoje. Europos valstybių vadovai ir vyriausybės sutarė, kad iki 2015 m. Europoje turi veikti vieninga skaitmeninė rinka. Šios aukšto lygio konferencijos tikslas – aptarti iššūkius ir galimybes, kurie susiję su pilnai veiksmingos vieningos skaitmeninės rinkos Europoje sukūrimu, ir nustatyti, kokių žingsnių reikia imtis, kad pasiekti šį tikslą.

Konferencijos metu vyks pradinė sesija, kuri orientuosis į skaitmeninės vieningos rinkos vizijas ir ekonominius bei socialinius pranašumus, du aukšto lygio apvalūs stalai ir šešios tematinės sesijos (vykstančios paraleliai), skirti nustatyti galimybes bei reikalingus politinius žingsnius, bei baigiamoji sesija, skirta nustatyti pagrindinius aspektus, Europai keliaujant link vieningos skaitmeninės rinkos.

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotoja Ieva Žilionienė organizatorių kvietimu dalyvaus šioje konferencijoje ir  vasario 27 d. vyksiančioje teminėje sesijoje  „Sumanios viešosios paslaugos skaitmeninėje vieningoje rinkoje: ištisinė e. valdžia be sienų“ skaitys pranešimą ir dalyvaus diskusijoje.

Konferenciją bus galima stebėti ir internetu (http://erst.media.netamia.net/dsm2012/) ir Europos Komisijos tinklaraštyje (http://blogs.ec.europa.eu/digital-agenda/a-digital-single-market-by-2015-a-driver-for-economic-growth-and-jobs/).

 

Duomenų šaltinis: IVPK