Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformą ketinama plėsti debesų kompiuterijos teikiamais privalumais

Data

2015 03 13

Įvertinimas
0
Vaizdo siužete kviečiame susipažinti, kaip veikia viena pažangiausių Europoje pripažinta Lietuvos valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma (VIISP) – teikianti priemones kurti ir talpinti e. paslaugas, taip pat kaip ji bus praplėsta netolimoje ateityje.

Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis atnaujinama VIISP leidžia ne tik patogiai naudotis skirtingų institucijų paslaugomis internete, bet ir užtikrina efektyvų naujų paslaugų kūrimą bei diegimą.

Šalies savivaldybės ir kitos institucijos, dar neturinčios efektyvių savo paslaugų internetinių versijų, gali patogiai ir greitai sukurti egzistuojančių savo paslaugų gyventojams ir verslo subjektams elektronines versijas.

VIISP teikiamos paslaugos lengvai integruojamos ir kitose sistemose bei gali apjungti kelių sistemų el. paslaugas pagal gyvenimo įvykį.

Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma (VIISP) – tai Lietuvos sąveikumo platforma, leidžianti paslaugų tiekėjams lanksčiai bei nesudėtingai talpinti ir kurti el. paslaugas, o paslaugų gavėjams visas šias paslaugas užsisakyti vienoje vietoje. VIISP atnaujinama Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Duomenų šaltinis: IVPK