Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tiesiami elektroninio bendradarbiavimo tiltai su ES

Data

2003 10 15

Įvertinimas
0

Vidaus reikalų ministrui Virgilijui Bulovui suteikti įgaliojimai pasirašyti Lietuvos ir Europos Bendrijos susitarimo memorandumą dėl šalies dalyvavimo Bendrijos elektroninio keitimosi duomenimis tarp administracijų programoje (IDA).

Tikimasi, jog Lietuva sėkmingai įdiegs EURODAC (daktiloskopinės informacijos) ir DubliNet (prieglobsčio prašytojų duomenų) sistemas. Šios sistemos privalo funkcionuoti visose į Europos Sąjungą nuo 2004 m. gegužės 1 d. įstosiančiose šalyse. Sistemų įdiegimas reikalauja prisijungti prie TESTA - transeuropinio telematinio tinklo administracijoms.

Bus sudarytos sąlygos operatyviai ir saugiai keistis informacija su ES šalimis ir institucijomis.
Už Lietuvos dalyvavimą IDA programoje 2003 m. dalį finansinės įmokos - per 48 tūkst. eurų numatoma sumokėti iš PHARE lėšų, likusi dalis - per 20 tūkst. eurų būtų sumokėta iš Vidaus reikalų ministerijos asignavimų.

Šaltinis: Vyriausybės spaudos tarnyba