BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tęsiant tradiciją šiemet jau ketvirtąjį kartą apdovanoti „Naujieji knygnešiai“

Data

2006 12 21

Įvertinimas
0
Gruodžio 20 d. jau ketvirtą kartą buvo apdovanoti Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės organizuojamo konkurso „Naujasis knygnešys“ nugalėtojai bei pagerbti visi jo dalyviai – labiausiai prie informacinės visuomenės plėtros šiais metais prisidėję asmenys, iniciatyvos bei organizacijos. Konkursui buvo pateiktos 32 paraiškos, nugalėtojai paskelbti penkiose kategorijose.

„Norėdami paskatinti informacinės visuomenės kūrimo bei plėtros Lietuvoje iniciatyvas bei novatoriškus sprendimus, kasmet organizuojame „Naujojo knygnešio“ konkursą, - teigia Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LR Vyriausybės direktorius Aurimas Matulis. – Tai gera proga ne tik padėkoti inovacijų autoriams, apdovanoti labiausiai šioje srityje nusipelniusius asmenis bei projektus, bet ir supažindinti visuomenę su jau egzistuojančiais patraukliais informacinių bei elektroninių ryšių technologijų sprendimais.“

Konkurso Vertinimo komisija, sudaryta iš 10 skirtingų sričių atstovų, nugalėtojus rinko penkiose kategorijose. Nugalėtojo diplomus bei „Naujojo knygnešio“ statulėles už gyventojams naudingus sprendimus internete gavo UAB „Tiketa“ ir jų projektas „Elektroninis bilietas (e.bilietas)“, geriausia skaitmeninio sklasto mažinimo iniciatyva pripažintas Matematikos ir informatikos instituto projektas „Programinės įrangos lokalizavimas“, už informacinių technologijų naudojimą švietime ir mokyme buvo apdovanota UAB „Šviesa“, pateikusi net keturis projektus, labiausiai informacinės visuomenės plėtrai nacionaliniu mastu nusipelniusiu žmogumi buvo pripažinta dr. Valentina Dagienė, o regioniniu mastu – doc. dr. Valdas Pukas. Paskatinamąjį apdovanojimą už tris projektus gavo ir Kauno „Saulės“ gimnazija. Visiems konkurso dalyviams buvo padėkota įteikiant diplomus.

Konkurse galėjo dalyvauti bet kuri bendruomenė, įmonė, organizacija ar asmuo, pateikę paraiškas Informacinės visuomenės plėtros komitetui prie LR Vyriausybės. Darbai buvo vertinami, atsižvelgiant į jų funkcionalumą bei veiksmingumą, naudą bendruomenei ir/ar visuomenei, paramą socialinei integracijai, tęstinumo galimybes, sudėtingumą, realizavimo apimtis, viešumą, skaidrumą, informatyvumą ir savireklamą.

„Džiugu matyti aktyviai kuriamą informacinę visuomenę Lietuvoje, apdovanoti ir pagerbti visus išties nusipelniusius „Naujojo knygnešio“ vardo. Tikimės, jog išlaikysime šią ilgametę tradiciją ir konkursas ateityje sulauks dar didesnio susidomėjimo“, - sakė A. Matulis.

Parengė:
Informacinės visuomenės plėtros komitetas
prie LRV, tel.: 266 51 61, faks.: 266 51 80