BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Technologijos gelbsti gyvybes keliuose: įteikti Komisarës V. Reding apdovanojimai

Data

2008 11 07

Įvertinimas
0

Gyvybių gelbëjimo apdovanojimų ceremonijoje Informacinës visuomenës ir žiniasklaidos komisarë V. Reding įteikë apdovanojimus asmenims ir organizacijoms, kurie remiantis IRT prisidëjo prie saugumo keliuose didinimo. Laimëtojai buvo išrinkti iš dalyvavusių programoje, kuria siekiama iki 2010 metų per pusę sumažinti mirtingumą keliuose. “Gelbëkim gyvybes” apdovanojimus organizuoja e. Saugumo forumas, jungtinë protingų automobilių apsaugos sistemų skatinimo programa.
Robert BOSCH GmbH buvo apdovanotas 2008 m. Pramonës ir technologijų apdovanojimu už rinkodaros ir komunikacijų pastangas, kuriomis siekiama spartinti e. Saugumo technologijos įdiegimą Europos rinkoje, bûtent – Elektroninio stabilumo kontrolę. Ši technologija kiekvienais metais padëtų išvengti 4000 mirčių ir 100 000 sužalojimų. Dël Robert BOSCH įgyvendinamos kampanijos kontrolës stabilumo programos įdiegimas naujai registruojamuose automobiliuose pakilo iki 50% 2007 metais.
The Swedish Road Administration (SRA) įteiktas 2008 m. Politikos ir administravimo apdovanojimas dël e. saugumo sistemų paleidimo Švedijoje, kur šiuo metu beveik kiekvienas naujas parduodamas automobilis (97%) turi sumontuotą elektroninę stabilumo kontrolę. Šiandien sistema demonstruoja puikius rezultatus.
Dr. Gerhard Rollmann, buvo apdovanotas už gyvenimo pasiekimus. Jo darbas sensorių ir radarų technologijų srityje, nukreiptas į e. saugumo iniciatyvą, buvo nukreiptas palaikyti tarptautinį dažnių paskirstymo procesą visame pasaulyje įrengiant automatinius radarus.

Daugiau informacijos: http://ec.europa.eu:80/information_society/newsroom/cf/itemdetail.cfm?item_id=4471< /A>

Šaltinis: Europos Komisija