Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tarptautiniame forume pristatomos Europos Sąjungos programos ir projektai

Data

2002 10 22

Įvertinimas
0
Vilniuje, viešbutyje "Le Meridien Villon" tęsiasi ketvirtoji tarptautinė konferencija "Informacinė visuomenė: kuriant modernaus darbo ir prekybos zoną" ir "Investuotojų lyga: "Investicijos į žinių ekonomikos dalyvius: regioninės Baltijos šalių galimybės".

Šiandien tarptautiniame forume, specialioje sekcijoje „Europos Sąjungos programos ir projektai“ bus pristatytos ES programos (IST, IDA, IAP/eSafe, EUREKA, COST), kuriose Lietuvos įmonės ir organizacijos jau dabar gali arba artimiausiu metu galės dalyvauti bei gauti jų paramą. Šias programas pristatys jų atstovai, dirbantys Europos Komisijoje bei Lietuvoje.

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės aktyviai prisidėdamas organizuojant tarptautinę konferenciją „Informacinė visuomenė`2002“ išskirtinį dėmesį teikia ES programų pristatymui ir siekia supažindinti Lietuvos visuomenę su naujais darbo ir prekybos metodais, kuriuos lemia informacinių, komunikacijos ir elektronikos pramonės technologijų raida bei perteikti Europos informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektoriaus skatinimo ir plėtojimo patirtį.

Šaltinis: IVPK