BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tarptautinė konferencija "Informacinė visuomenė: informatyvios technologijos verslui ir mokslui"

Data

2007 10 24

Įvertinimas
0

Š. m. spalio 23 - 24 d. vyksta 9-oji tarptautinė konferencija "Informacinė visuomenė: inovatyvios technologijos verslui ir mokslui".

Konferencija „Informacinė visuomenė: inovatyvios technologijos verslui“ vykdoma kartu su kasmetine didžiausia Baltijos šalyse IRT sektoriaus parodos „Infobalt 2007“. Tuo siekiama padidinti įmonių galimybes pristatyti savo paslaugas ir produktus, bei pritraukti į konferenciją daugiau verslo partnerių iš užsienio.

Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė:
IVPK Informacinių sistemų ir registrų skyriaus vedėjas Kęstutis Andrijauskas "Lietuvos geografinės informacijos infrastruktūra informacinės visuomenės kontekste" ;
Struktūrinių fondų administravimo skyriaus vedėja Ieva Žilionienė "E. valdžios plėtra ES struktūrinės paramos perspektyvoje" ;
Elektroninio parašo priežiūros skyriaus vyr. specialistas Gytis Nemanis "E. parašo ir e. dokumento formatai viešajame sektoriuje" .

"Inforbalt 2007" paroda vyks spalio 25-27 d. Šių metų parodos moto: „Infobalt – inovatyvios technologijos verslui, mokslui ir e-demokratijai“.

Pagrindinėmis teminėmis sritimis pasirinktos šios:

Informacinės technologijos, telekomunikacijos ir elektronika verslui;
Informacinės technologijos, telekomunikacijos ir elektronika mokslui;
Informacinės technologijos, telekomunikacijos ir elektronika e-demokratijai.

Šaltinis: IVPK, Infobalt