BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Susiplanuoti kelionę tapo itin paprasta

Data

2014 12 15

Įvertinimas
0

Eismą šalies keliuose filmuoja apie trys šimtai vaizdo kamerų. Per šimtą oro sąlygas fiksuojančių stotelių renka ir apdoroja informaciją apie kelio dangos būklę, temperatūrą ir kritulius. Informacijos daug ir ji visa prieinama kiekvienam vairuotojui. Tereikia atsidaryti interneto svetainę www.eismoinfo.lt. Čia galima sužinoti, ar kelionės nesutrukdys netikėtos kliūtys - kelio darbai, avarijos, pavojingi ruožai – ir susiplanuoti kelionę, kad ji būtų kuo greitesnė, saugesnė ir patogesnė.

Su eismo sąlygomis vairuotojai gali susipažinti ir kelyje. Sukurta mobilioji programėlė leidžia greitai ir paprastai susiplanuoti maršrutą bei sužinoti, koks laukia kelias. Tai ypač aktualu žiemą, kai eismo sąlygos dėl sniego ir ledo gali būti itin sudėtingos.

Įgyvendinto projekto tikslai - spręsti problemas Lietuvos valstybinės reikšmės keliuose diegiant pažangias informacines technologijas bei sukurti elektroninę paslaugą, kuri apimtų visapusišką informacijos apie eismo sąlygas pateikimą eismo dalyviams ir keliautojams.

Projektas įgyvendintas įgyvendinamas Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“, kurį
administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo  ministerijos, lėšomis.