BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Startavo nauja bandomoji elektroninių paslaugų portalo www.epaslaugos.lt versija

Data

2012 10 04

Įvertinimas
0

Rugsėjo 27  d. startavo nauja bandomoji elektroninių paslaugų portalo www.epaslaugos.lt versija.

Naujoje portalo versijoje lankytojai ras patobulintas elektronines paslaugas: gyvenamosios vietos deklaravimo Lietuvos Respublikos piliečiui, atvykus gyventi į Lietuvos Respubliką, keičiant gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ar išvykstant iš Lietuvos Respublikos ilgesniam kaip šešių mėnesių laikotarpiui.

Taip pat naujoje versijoje vartotojams pateikiamas patogesnis paslaugų klasifikatorius, atnaujinta paieškos sistema, kuri leis paprasčiau ir greičiau rasti reikiamas nuorodas į paslaugų aprašymus ir prisijungimus prie paslaugų. Veikia ir nauja paslauga - galimybė kreiptis tiesiogiai į paslaugos tiekėją.

Portalui sukurti nauji dizaino sprendimai, atnaujinta informacijos pateikimo struktūra. Naujame portale visa dominanti informacija bus pasiekiama greičiau, lengviau ir paprasčiau.

Naują portalo versiją galite pasiekti adresu: https://www.epaslaugos.lt/portal/

Duomenų šaltinis: IVPK