BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Startavo antrasis Valstybės IT konsolidavimo etapas

Data

2021 08 09

Įvertinimas
4
IT konsolidavimas igauna pagreitį.jpg

IVPK Valstybės informacinių technologijų paslaugų departamentas (VITC) sukvietė ir su artimiausiais IT konsolidavimo planais supažindino daugiau nei 40 įstaigų, kurios įtrauktos į antrojo etapo apimtį.

2021 m. rugpjūčio 4 d. susitikimo metu VITC direktorius Andžej Trachimovič pristatė konsolidavimo koncepciją, rezultatus, pasiektus įgyvendinant programą.

Įstaigų, kurios dalyvaus konsolidavime, atstovams aktualiausiai buvo sužinoti apie IT paslaugų sutarčių pasirašymo niuansus, IT paslaugų kokybę, numatomus įkainius, saugos aspektus. Į daugumą klausimų buvo atsakyta, o dalyviai, nespėję išsiaiškinti rūpimų aspektų, buvo pakviesti kreiptis tiesiogiai į VITC.

VITC kviečia įstaigų atstovus aktyviai ir konstruktyviai bendradarbiauti siekiant bendro tikslo:
•    Per artimiausius du mėnesius pasirašyti IT paslaugų teikimo sutartis.
•    Vėliau, trijų mėnesių bėgyje, kartu su VITC sudaryti migravimo planus.

Trečias, finalinis žingsnis – įstaigų IRT į VITC konsoliduotą infrastruktūrą sumigravimas. Sėkmingai atlikti šie trys žingsniai yra raktas į sklandų IT konsolidavimo procesą, kuo greitesnę IT paslaugų teikimo pradžią.