BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Skaitmeninis vadovėlis paverčia Lietuvos istorijos mokymąsi įdomiu bei naudingu žaidimu

Data

2002 12 11

Įvertinimas
0
Analogų Baltijos valstybėse neturintis skaitmeninis Lietuvos istorijos vadovėlis leidžia ne tik skaityti, matyti bei girdėti istoriją, bet ir paverčia ją įdomiu žaidimu.

Antradienį Lietuvos Nacionaliniame muziejuje pristatytas pirmasis skaitmeninis istorijos vadovėlis - kompaktinis diskas "Gimtoji istorija. Nuo 7 iki 12 klasės" suteikia galimybę lengviau, greičiau ir įdomiau įsisavinti Lietuvos istorijos žinias, pasinaudojant šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.

Kaip skaitmeninio vadovėlio pristatyme kalbėjo jo sudarytojas, redaktorius ir projekto vadovas Eugenijus Jovaiša, 97 metais pradėtas projektas yra ne tik istorijos mokymosi ir mokymo įrankis mokiniams ir mokytojams, bet ir įdomus bei naudingas laisvalaikio leidimo būdas.

"Šis elektroninis vadovėlis parengtas mokiniams, tačiau tinka visiems. Studentams "Gimtoji istorija" turėtų būti tikras išsigelbėjimas - nebereikės sėdėti prie krūvos knygų ar vartyti senus žemėlapius. Nuo šiol mokytis bus paprasčiau. Istoriją bus galima ne tik skaityti, bet ir matyti ar girdėti", - sakė sudarytojas.

Skaitmeninį vadovėlį ruošė 32 garsių Lietuvos istorikų kolektyvas. Be tekstų, kompaktinėje plokštelėje pateikta vaizdo ir muzikinė informacija, žemėlapiai, iliustracijos, yra užrašų knygelė.

Skaitmeninė knyga sukurta vadovaujantis Bendrojo lavinimo mokyklų bendrųjų programų reikalavimais, skirta bendrojo lavinimo mokyklų 7-12 klasių, gimnazijų bei aukštesniųjų mokyklų moksleiviams.

Kompaktinį diską sukūrė ir išleido bendrovė "Elektroninės leidybos namai".

Šaltinis: BNS, IVPK