BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Skaitmeninė darbotvarkė. E. valdžios veiksmų planu siekiama užtikrinti, kad visoje ES viešosios paslaugos būtų lengviau prieinamos

Data

2010 12 20

Įvertinimas
0

Europos Komisija pristatė plataus užmojo programą, kuria siekiama užtikrinti bendradarbiavimą su valstybių narių valdžios institucijomis, kad jos galėtų plėsti ir tobulinti internetu teikiamas paslaugas. Naujajame e. valdžios veiksmų plane numatyta per ateinančius penkerius metus įgyvendinti keturiasdešimt konkrečių priemonių, kad piliečiams ir įmonėms būtų sudarytos sąlygos, pavyzdžiui, internetu registruoti įmones, teikti prašymus skirti socialinio draudimo ir sveikatos išmokas, tvarkyti su jomis susijusią informaciją, pateikti stojimo dokumentus universitetams, taip pat teikti prekių ir paslaugų teikimo viešojo administravimo institucijoms paraiškas. E. valdžios populiarinimas gali padėti padidinti Europos konkurencingumą ir valdžios institucijoms suteikti galimybę lėšų taupymo sąlygomis siūlyti patobulintas paslaugas ir užtikrinti didesnį rentabilumą. Todėl tai viena iš svarbiausių Europos skaitmeninės darbotvarkės priemonių, kurią įgyvendinant siekiama užtikrinti, kad iki 2015 m. e. valdžios paslaugomis naudotųsi 50% piliečių ir 80% įmonių (žr. IP/10/581, MEMO/10/199 ir MEMO/10/200). Naujasis veiksmų planas grindžiamas patirtimi, įgyta įgyvendinant 2006 m. Europos e. valdžios veiksmų planą (žr. IP/06/523).

 

Daugiau informacijos: http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/15122010_viesosios_paslaugos_lt.htm