BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šįmet bus renkami nauji "Naujieji knygnešiai"

Data

2004 10 21

Įvertinimas
0
Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie LR Vyriausybės ketvirtadienį paskelbė antrojo tradicinio "Naujojo knygnešio" konkurso pradžią.

Konkursas skirtas paskatinti vertingas informacinės visuomenės iniciatyvas ir parodyti jas gyventojams, teigiama pranešime spaudai.

Konkursas vyks panašiai, kaip ir praėjusiais metais. Bus vertinami ir apdovanojami geriausi gyventojams naudingi sprendimai internete, skaitmeninės atskirties mažinimo iniciatyvos, verslo ir mokslo bendradarbiavimo iniciatyvos, informacinių technologijų naudojimas švietimo įstaigose ir mokant suaugusius žmones. Taip pat bus išrinktas labiausiai informacinės visuomenės plėtroje nusipelnęs žmogus.

"Naujojo knygnešio" konkursas tęsis iki gruodžio mėnesio, kai bus paskelbti ir apdovanoti šių metų "Naujieji knygnešiai".

Šaltinis: ELTA