Šiandien tarptautinė saugesnio interneto diena

Data

2018 02 06

Įvertinimas
0
LT-logo2.jpg

Saugesnio interneto diena yra organizuojama INSAFE tinklo kiekvienais metais pirmąjį vasario mėnesio antradienį. Vasario 6 dieną jau 15-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena, skirta skatinti saugesnį ir atsakingą, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Šių metų Saugesnio interneto dienos tema „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ (angl. „Create, connect and share respect: a better internet starts with you“).

Šių metų šūkiu kviečiama atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, raginama galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje. Minint Saugesnio interneto dieną Lietuvoje, Vilniuje organizuojamas renginys pavadinimu „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“. Junkimės, kurkime ir dalinkimės pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo MŪSŲ! Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Šiai dienai paminėti taip pat vyks įvairūs renginiai visą savaitę (vasario 5-9 d.). Daugiau apie Saugesnio interneto dienos veiklas skaitykite čia.