BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Sertifikuota Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos informacijos saugos vadybos sistema

Data

2020 12 21

Įvertinimas
3
cyber-security-3400657_960_720.jpg

2020 m. rugsėjo – spalio mėnesiais Vokietijos akredituotos sertifikavimo įstaigos TÜV Thüringen e.V. padalinys Lietuvoje UAB “TUV UOLEKTIS” IVPK atliko sertifikavimo auditą  pagal tarptautinį standartą DIN EN ISO/IEC 27001:2017 „Informacinės technologijos. Saugumo metodai. Informacijos saugumo valdymo sistemos. Reikalavimai.“ srityje „Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos (VIISP) veiklos priežiūra, palaikymas ir vystymas“. Tikrinta informacijos saugos vadybos sistema pagal standarto reikalavimus įvertinta kaip pilnai veiksminga. 

ISO 27001 standartas – tai geriausia informacijos saugumo praktika. Turimas sertifikatas patvirtina, kad IVPK užtikrinamas informacijos saugumo politikos efektyvumas bei įgyvendinami informacijos saugumo – konfidencialumo, vientisumo ir prieinamumo principai. Tai ne tik kelia suinteresuotų šalių pasitikėjimą IVPK, bet ir skatina teikti lygiavertes, standarto reikalavimus atitinkančias paslaugas.

Duomenų šaltinis. IVPK