BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Seminare supažindinta su Europos regioninės plėtros fondo teikiamomis galimybėmis

Data

2003 12 17

Įvertinimas
0

Šiandien, gruodžio 17 d. Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie LR Vyriausybės, kartu su Švietimo ir mokslo ministerija surengė seminarą "Informacinė visuomenė, švietimas ir Europos regioninės plėtros fondo galimybės".

Seminaro tikslas - supažindinti savivaldybių ir apskričių administracijų, ministerijų bei joms pavaldžių institucijų, vyriausybės įstaigų bei mokslo ir studijų institucijų tarnautojus, atsakingus už paraiškų Europos Sąjungos struktūriniams fondams rengimą ir teikimą, su vieno iš ES struktūrinių fondų - Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) - teikiamomis galimybėmis informacinės visuomenės plėtros ir švietimo srityse.

Seminare dalyvavę daugiau kaip 200 įvairių žinybų ir organizacijų atstovai buvo supažindinti su administracine ir teisine ERPF aplinka, projektų teikimo ir atrankos procedūromis bei numatomais kvietimais teikti paraiškas projektams.

Siekiant užtikrinti pakankamą projektų, finansuotinų iš ES Struktūrinių fondų skaičių, Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie LR Vyriausybės kartu su Centrine projektų valdymo agentūra (CPVA), gruodžio 15 d., pradėjo preliminarių paraiškų vertinimo konkursą. Su šio konkurso nuostatomis galima susipažinti IVPK interneto svetainės skyriuje „ES Struktūriniai fondai“ adresu www.ivpk.lt.

Seminare sakitytus pranešimus galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą: http://www.ivpk.lt/renginiai/files/prezentacijos.zip

Šaltinis: IVPK