Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Seimo komitete svarstytos 2004 m. informacinės visuomenės plėtros finansavimo perspektyvos

Data

2003 10 15

Įvertinimas
0

Šiandien Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdyje Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (IVPK) direktoriaus pavaduotojas Gintautas Vilkelis, IVPK Plėtros programų ir planavimo departamento Strategijų ir programų skyriaus vedėjos pavaduotojas Arūnas Radavičius ir IVPK Europos integracijos ir visuomenės informavimo skyriaus vedėjas Petras Sakalauskas informavo Komitetą apie pasirengimą ES struktūrinių fondų įgyvendinimui bei informacinės visuomenės plėtros investicinių projektų derinimą ir finansavimo perspektyvas 2004 metų valstybės biudžeto projekte. Po pristatymo vyko Komiteto, IVPK ir Finansų ministerijos atstovų diskusija.

Seimo komiteto posėdyje taip pat buvo svarstoma Lietuvos Respublikos Vyriausybės informacija apie Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo įgyvendinimo būklę valstybės institucijose. Bendru sutarimu buvo nuspręsta:

1. Iš esmės pritarti pateiktai Lietuvos Respublikos Vyriausybės informacijai apie Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo įgyvendinimo būklę valstybės institucijose.

2. Siūlyti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai aktyvinti visuomenės informavimo apie asmens duomenų teises bei jų apsaugos priemones kampaniją.

3. Įpareigoti minėtoje Informacijoje nurodytas valstybės institucijas, kuriose buvo aptikti asmens duomenų tvarkymo pažeidimai, trūkumai ir problemos, kad jos per 1 mėnesį pateiktų Lietuvos Respublikos Seimui informaciją, kaip šie trūkumai yra šalinami.

Komitetas pasirengė svarstyti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos ataskaitą. Komiteto išvados rengėjais paskirti Algirdas Kunčinas ir Gintautas Babravičius.

Komitetas pasirengė svarstyti Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių įstaigų įstatymo 13 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą Nr. IXP-2889. Komiteto išvados rengėjais paskirti Vladimiras Orechovas ir Algirdas Saudargas.

Šaltinis: Seimo ryšių su visuomene skyrius, IVPK