BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


“Sampo”, “Nokia”, “Accenture” ir “3i” sukūrė pirmąją pasaulyje elektroninės bankininkystės programinės įrangos kompaniją

Data

2001 12 11

Įvertinimas
0
Telekomunikacijų bendrovė “Nokia”, Suomijos finansinių paslaugų grupė “Sampo”, tarptautinė investicinė bendrovė “3i” bei vadybos ir technologijų konsultavimo kompanija “Accenture” įkūrė unikalią programinės įrangos kompaniją “Meridea Financial Software”, kuri vienija kompanijų steigėjų geriausius ekspertus mobiliojo ryšio, bankininkystės, finansų ir pardavimų bei rinkodaros srityse.

Naujoji kompanija, pirmoji pasaulyje sukūrė daugiakanalę elektroninės bankininkystės ir finansinių sprendimų programinę įrangą. Ši unikali programinė įranga leis kompanijoms teikti bankininkystės ir kitas finansines paslaugas per skirtingus ryšio kanalus: internetą, fiksuotą telefono liniją, mobiliąsias telekomunikacijas, kabelinės televizijos kanalus bei interaktyvią sistemą, valdomą balsu.

“Suvokdami, kad bankų ir finansinių organizacijų ateitis priklauso nuo greitos ir kokybiškos informacinių technologijų integracijos, Lietuvos “Sampo” banke planuojame per 2003 metus įdiegti visas pagrindines elektroninės bankininkystės ir finansų paslaugas, kurias teikia tarptautinė “Sampo” korporacija Suomijoje.” – teigė “Sampo” banko valdybos pirmininkas Gintautas Galvanauskas.

Daugiakanalė elektroninės bankininkystės ir finansinių sprendimų programinė įranga leidžia įmonių klientams efektyviai valdyti savo kaštus ir investicijų grąžą. Joje siūloma įvairių kanalų pasirinkimo galimybė sumažina technologinę riziką ir leidžia vartotojui naudotis paslaugomis taip, kaip jam patogu.