BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Š.m. spalio 6-7 d. Nicoje vyks konferencija "Ateties internetas"

Data

2008 10 06

Įvertinimas
0
Šiuo metu ES pirmininkaujanti Prancūzija spalio 6-7 dienomis Nicoje (Prancūzija) organizuoja ministrų lygmens konferenciją „Ateities Internetas“ (angl. Internet of Things – Internet of the Future).

Konferencijos tikslas – nustatyti ir gerinti technologinius, ekonominius ir politinius pagrindus, būtinus vystant Europos mobiliųjų paslaugų ir interneto rinką, ir siekiant, kad Europa taptų vienu pagrindinių ateities interneto regionų pasaulyje.
Konferencijoje didžiausias dėmesys bus kreipiamas į dvi pagrindines sritis: mobilaus interneto gerinimą; ir pramonines bei technologines perspektyvas, būtinas Ateities Interneto plėtrai Europoje. Konferencijoje taip pat bus nagrinėjami ateities interneto valdymo, duomenų apsaugos, inovacijų klausimai.
Norėtume pažymėti, kad šis renginys yra vienas iš kelių etapų rengiantis šių metų gruodžio 3-6 dienomis Indijoje vyksiančiam Interneto valdymo forumui (angl. Internet Governance Forum (IGF), kuriame taip pat bus nagrinėjami su ateities internetu, jo resursais, saugumu ir internetu visiems (angl. Internet for All) susijusios temos.

Daugiau informacijos galite rasti konferencijos tinklapyje http://www.internet2008.eu/ .

Šaltinis: IVPK