BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Š. m. liepos 6-12 d. Sofijoje vyks Dvynių projekto ekspertų susitikimas

Data

2008 07 09

Įvertinimas
0
Š. m. liepos 6 - 12 d. Sofijoje (Bulgarija) vyks PHARE finansuojamo dvynių projekto "Bulgarijos Vyriausybės struktūrų gebėjimų stiprinimas esminėms politikos nuostatoms stebėti ir analizuoti, su tuo susijusių strateginių sprendimų projektavimas" ekspertų susitikimas su Bulgarijos Vyriausybės administracijos vadovais.

2007 m. vasarą LR Vyriausybės kanceliarija, kaip jaunesnysis partneris, kartu su Prancūzijos nacionaline administravimo mokykla laimėjo PHARE programos finansuojamą Dvynių (angl. Twinning) projektą "Bulgarijos Vyriausybės struktūrų gebėjimų stiprinimas esminėms politikos nuostatoms stebėti ir analizuoti, su tuo susijusių strateginių sprendimų projektavimas".

Pagal projekto darbų įgyvendinimo planą, suderintą su Europos Komisija ir Bulgarijos respublikos minisrtų taryba, susitikime dalyvauja IVPK Informacinių sistemų ir registrų skyriaus vedėjas Kęstutis Andrijauskas.

Šaltinis: IVPK