BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Š.m. birželio 28 d. Briuselyje vyks mokymai, skirti IRT politikos rėmimo programos nacionaliniams kontaktiniams asmenims

Data

2007 06 27

Įvertinimas
0

Š.m. birželio 28 d. Briuselyje (Belgija) vyks mokymai, skirti Informacijos ir ryšių technologijų politikos rėmimo programos nacionaliniams kontaktiniams asmenims.

IRT politikos rėmimo programa, kuri yra Konkurencingumo ir inovacijų programos dalis, siekiama sukurti bendrą informacinę erdvę ir stiprinti IRT produktų ir paslaugų vidaus rinką, skatinti inovacijas plačiau taikant IRT, kurti viskam atvirą informacinę visuomenę ir veiksmingesnes visuomenei svarbias paslaugas ir gerinti gyvenimo kokybę. Daugiau informacijos galite rasti oficialiame IRT politikos rėmimo programos tinklalapyje.

Mokymuose dalyvaus Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Informacijos sklaidos ir ES reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jurkšaitė.

Šaltinis: IVPK.