BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Š.m. birželio 21 d. Klaidėdoje vyko konferencija "Informacinės ir žinių visuomenės plėtra: iššūkiai ir galimybės"

Data

2007 06 22

Įvertinimas
0

Š.m. birželio 21 d. Klaidėdoje vyko konferencija "Informacinės ir žinių visuomenės plėtra: iššūkiai ir galimybės", kurią organizavo Klaipėdos apskrities viršininko administracija.

Informacinės ir žinių visuomenės plėtra yra vienas dabartinės Vyriausybės prioritetų. Ministro Pirmininko potvarkiu buvo sudaryta darbo grupė pasiūlymams dėl sprendimų, kurie galėtų iš esmės paskatinti informacinės visuomenės plėtrą Lietuvoje ir padidinti valstybės institucijų gebėjimus įgyvendinti nacionalinę politiką informacinės visuomenės plėtros srityje. Klaipėdos apskrities viršininko administracija, atsiliepdama į Ministro Pirmininko kvietimą spartinti informacinės ir žinių visuomenės plėtros procesus Lietuvoje, surengė konferenciją valstybės, mokslo institucijoms, verslo įmonėms bei eiliniams piliečiams, tokiomis aktualiomis temomis, kaip informacinės visuomenės plėtros procesų sklaida, elektroninės valdžios projektų įgyvendinimas nacionaliniu, regioniniu bei vietos savivaldos lygmeniu.

Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė IVPK Struktūrinių fondų administravimo skyriaus vedėja Ieva Žilionienė, Elektronio parašo priežiūros skyriaus vedėjas Evaldas Židonis, Tarpžinybinių duomenų valdymo skyriaus vyr. specialistas Martynas Jokūbauskas, Informacijos sklaidos ir Europos Sąjungos reikalų skyriaus vedėja Saulė Gudauskaitė.

Pranešimus skaitykite čia:

"Europos Sąjungos parama Lietuvos informacinės visuomenės plėtrai"

"Viešojo administravimo institucijų informacinių sistemų interoperabilumo - sistemų sąveikos gebos sukūrimas"


Šaltinis: Klaipėdos apskrities viršininko administracija ir IVPK.