BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rengiamasi valstybės tarnautojų pažymėjimų, paspartinsiančių viešojo administravimo paslaugų teikimą, išdavimui.

Data

2008 08 08

Įvertinimas
0
Vakar, rugpjūčio 7 d. IVPK įvykusiame koordinavimo ir priežiūros komiteto posėdyje buvo derinamos projektų vykdytojų veiklos, siekiant laiku pasirengti naujojo pavyzdžio valstybė tarnautojų pažymėjimų išdavimui šiais metais. Tai numatyta Vyriausybės programos įgyvendinimo priemonių plane.

Posėdyje dalyvavo Seimo kanceliarijos, Vyriausybės kanceliarijos, Susisiekimo ministerijos, Vidaus reikalų ministerijos Informacinės politikos departamento, Valstybės tarnybos departamento prie VRM, Asmens dokumentų išrašymo centro prie VRM, Gyventojų registro tarnybos prie VRM ir IVPK atstovai.

Naujojo pavyzdžio valstybės tarnautojų pažymėjimai tarnaus asmens tapatybės identifikavimui įprastinėje aplinkoje ir elektroninėje erdvėje. Lustuose įrašyti elektroninio parašo kūrimo duomenys ir sertifikatai leis pasiekti reikalingą pasitikėjimą, valstybės tarnautojams nuotoliniu būdu prisijungiant prie valstybės informacinių sistemų ir registrų, duomenų bazių ir tinklų, pasirašyti saugiu elektroniniu parašu dokumentus ir taip garantuoti jų autentiškumą. Naujieji pažymėjimai padės viešojo administravimo darbuotojams operatyviau aptarnauti besikreipiančius asmenis, efektyviau įgyvendinti „vieno langelio“ principą.

Šaltinis: IVPK