BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pristatyta originali interneto turinio tvarkymo sistema

Data

2001 11 21

Įvertinimas
0
Kūrybinės dirbtuvės "AmStudio" pristatė interneto turinio tvarkymo sistemą "AmSystem".

Turinio valdymo sistema - tai įrankis, leidžiantis patiems vartotojams susikurti tinklapio struktūrą, pildyti, keisti turinį neturint specialių žinių, naudojat paprasčiausią interneto naršyklę.

"AmStudio" direktoriaus Antano Marcelionio teigimu, pagrindiniai naujos sistemos privalumai - paprastumas bei intuityvumas. Į lietuvišką sistemą integruoti visi dažniausiai pasitaikantys elementai - naujienų, apklausų, forumų, reklaminių antraščių ir kiti moduliai. Sistema leidžia ne tik apsaugoti pasirinktus administratorių slaptažodžius, bet ir sukurti kelių skirtingų lygių administratorius, kurie galės koreguoti tik tam tikras svetainės dalis.

Teigiama, kad naujoji turinio valdymo sistema universali - vienodai lengvai pritaikoma tiek naujienų portalui, tiek bet kuriai kitai interneto svetainei. Visa sistemos pagalba tvarkoma interneto svetainės struktūra ir informacija saugoma duomenų bazėse, todėl, atnaujinant dizainą, nereikia iš naujo pildyti duomenų. Šiuo metu "AmSystem" jau įdiegta bendrovių "Tele2", "BSA Lietuva", "Viešųjų ryšių partneriai" ir kt. interneto svetainėse. Daugiau