BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„Prisijungusi Lietuva“ naujienų svetainėje – jau per 100 geriausių viešojo sektoriaus e. paslaugų pavyzdžių

Data

2015 08 03

Įvertinimas
0
laptop-768694_1280.jpg

2015 m. pradžioje startavusioje atnaujintoje interneto svetainėje www.prisijungusi.lt jau publikuota daugiau kaip 100 naujų, naudingų gyventojams ir verslui elektroninių paslaugų pristatymų.

Iniciatyvos „Prisijungusi Lietuva“ interneto naujienų svetainėje pristatomos geriausios naujos elektroninės viešojo sektoriaus paslaugos, sukurtos besibaigiančio 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų laikotarpio lėšomis.

Modernioje, įvairiems mobiliesiems įrenginiams pritaikytoje svetainėje žinutės apie aktualias e. paslaugas suskirstytos į 8-ias kategorijas – e. administracija, e. demokratija, e. kultūra, e. mokymasis, e. lietuvių kalba, e. transportas, inovatyvūs IT sprendimai ir e. sveikata.

www.prisijungusi.lt galima rasti ir informatyvių vaizdo reportažų, kuriuose kalbinami įdomiausių projektų autoriai ir vykdytojai, o interneto svetainės Facebook paskyroje kiekvieną savaitę vykdomi konkursai ir apklausos.

Kviečiame apsilankyti, susipažinti, įvertinti ir aktyviai naudotis e. paslaugomis.

Duomenų šaltinis: IVPK