Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prezidentūroje diskutuota apie naujojo Telekomunikacijų įstatymo įsigaliojimo pasekmes rinkos dalyviams

Data

2002 11 26

Įvertinimas
0
Pirmadienį Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus su Žinių visuomenės taryba ir atsakingais pareigūnais aptarė Lietuvos telekomunikacijų rinkos liberalizavimo perspektyvas ir problemas, kurios gali kilti nuo 2003 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujai telekomunikacijų įstatymo redakcijai, praneša Prezidento spaudos tarnyba.

Posėdžio metu diskutuota, kaip pasirengta įgyvendinti naują telekomunikacijų įstatymo redakciją, ar visi reikalingi poįstatyminiai aktai bus parengti laiku.

Posėdžio dalyviai sutarė, jog pagrindinis darbas 2003 metais bus teisinio telekomunikacijų rinkos reguliavimo suderinimas su nauju Europos Sąjungos telekomunikacijų direktyvų paketu.

Taip pat buvo aptarta telekomunikacijų infrastruktūros bei vartojimo plėtra. Pabrėžta, kad reikia mažinti valstybinį telekomunikacijų rinkos reguliavimą.

Posėdyje buvo diskutuojama apie “e-Valdžios” projektus, internetinio ryšio plėtros perspektyvas.

Tarybos pirmininko Andriaus Kubiliaus teigimu, svarbu, kad įgyvendinus koncepciją "e-Valdžia", vartotojas, turėdamas mobilųjį telefoną ar interneto ryšį namuose, gautų kuo daugiau pačių įvairiausių paslaugų.

Pasak A.Kubiliaus, privatus verslas savo strategijas turi, todėl daugiau dėmesio reikėtų skirti valdžios veiksmų strategijai šioje srityje.

Atsižvelgiant į strateginę Lietuvos Respublikai "e-Valdžios" projektų svarbą, šiandien Vyriausybės rūmuose rengiamas Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko vadovaujamos Informacinės visuomenės plėtros komisijos posėdis, kuriame bus pristatomas verslo aljanso požiūris į "e-Valdžios" projektus.

Šaltinis: IVPK