Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prezidentas ragina steigti instituciją, atsakingą už informacijos technologijų plėtrą

Data

2002 10 21

Įvertinimas
0
Prezidentas Valdas Adamkus ragina Lietuvoje steigti vieną instituciją, kuri būtų atsakinga už informacijos technologijas - anot prezidento, tai leistų išvengti šiuo metu pastebimo koordinacijos tarp valstybinių žinybų trūkumo.

Pirmadienį prasidėjusiose tarptautinėje konferencijoje "Informacinė visuomenė" ir "Investuotojų lyga" V.Adamkus pabrėžė, kad auganti Baltijos šalių informacijos technologijų rinka, didėjantis eksportas bei investicijos į regioną sudaro visas sąlygas siekti užsibrėžto tikslo, kad 2015 metais 25 proc. Lietuvos nacionalinio produkto būtų sukurta informacijos technologijų ir telekomunikacijų sektoriuje.

"Ypač vertinama privataus sektoriaus parama, vis daugiau darbdavių investuotoja į darbuotojų mokymą, įmonių kompiuterizavimą", - teigė V.Adamkus.

Pasak jo, verslo ir prekybos modernizavimas, eksportas, investicijos į naujųjų technologijų verslą Baltijos šalyse bei elektroninių ir telekomunikacinių paslaugų plėtra jau seniai laikomi itin svarbia pažangių ūkinio ir visuomeninio gyvenimo, kultūros ir mokslo permainų dalimi.

Šaltinis: BNS