BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras skatina e. valdžios plëtrą

Data

2008 06 26

Įvertinimas
0
Lietuvoje bus kuriama elektroninių pranešimų fiziniams ir juridiniams asmenims pristatymo sistema, kuria gyventojams ir organizacijoms bûtų pateikiami pranešimai apie valstybës institucijų ir įstaigų teikiamas administracines ir viešąsias paslaugas, kiti pranešimai. Toks sprendimas priimtas Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo iniciatyva surengtame pasitarime dël administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų teikimo tobulinimo.
Tokios sistemos sukûrimas bûtų pirmasis žingsnis kuriant elektroniniu parašu pasirašytų elektroninių dokumentų pristatymo sistemą ir prisidëtų prie valstybës institucijų, gyventojų ir verslo bendravimo elektroninëmis priemonëmis.
Pasitarime dalyvavo Teisingumo, Susisiekimo, Vidaus reikalų ministerijų, Informacinës visuomenës plëtros komiteto, Lietuvos archyvų departamento, Ryšių reguliavimo tarnybos, VĮ „Registrų centras“, AB „Lietuvos paštas“ atstovai.

Šaltinis: LRVK