BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pradėtas pildyti Informacijos rinkmenų sąrašas

Data

2006 10 10

Įvertinimas
0
Pradėtas „Informacijos rinkmenų sąrašo“ (toliau - Sąrašas) (http://rinkmenos.ivpk.lt/ivpkr ) pildymas. Sąraše pateikiami valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose elektroniniu būdu tvarkomų informacijos rinkmenų (duomenų bazė, informacinė sistema, registras ir kt.) aprašai, kuriuose pateikiami duomenys apie informacijos pobūdį, prieigos sąlygas, tvarkytojus ir kt.

Sąrašas sukurtas įgyvendinant Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymo (Žin., 2000, Nr.10-236; 2005, Nr. 139-5008) 11 straipsnį. Sąrašo tvarkymą administruoja Komitetas, duomenis įveda valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų informacijos rinkmenų tvarkytojai.

Planuojama, jog, pastoviai vykdant Sąrašo pildymo veiklą, bus sukaupta didelė dalis viešajame sektoriuje tvarkomų informacijos rinkmenų aprašų. Sąrašas padės visiems gyventojams ir verslo subjektams patogiai susirasti ir gauti juos dominančią informaciją tvarkomą viešajame sektoriuje.

Šaltinis: IVPK