Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pradėta akcija “Internetas senjorams – nemokamai”

Data

2002 10 09

Įvertinimas
0

Lietuvos kompiuterių gamybos ir prekybos įmonė BMS nutarė prisidėti prie interneto populiarinimo Lietuvoje ir pradėjo akciją “Internetas senjorams – nemokamai”.

Nuo spalio pradžios iki šių metų pabaigos didžiausiame Lietuvoje kompiuterių prekybos centre “BMS Megapolyje” esančioje interneto kavinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 11 val. ryto pensinio amžiaus žmonės galės naudotis kompiuteriais ir internetu nemokamai.

BMS “Megapolyje” senjorai galės ne tik nemokamai naudotis internetu – jiems bus suteikiama 30% dydžio nuolaida mokantis dirbti kompiuteriu, taip pat su nuolaidomis galės įgyti “Europos kompiuterių vartotojo pažymėjimą” (European Computer Driving License), kurį jau galima išlaikyti “BMS Megapolyje”.

Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko pavaduotojas Gintautas Babravičius sveikina tokias iniciatyvas ir nurodo, kad visoje Europoje daugėja panašių akcijų. “Rinkų tyrimai rodo, kad Vakarų Europos šalyse pagyvenusio amžiaus žmonės labai noriai ima naudotis internetu”, - pastebi Gintautas Babravičius. – “Štai D. Britanijoje per praėjusius metus vyresnių nei 50 m. interneto vartotojų skaičius išaugo net 90% ir senjorai šiuo metu sudaro jau daugiau nei 13% visų D. Britanijos internautų.”

Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko pavaduotojo duomenimis, Švedijoje vyresni nei 50 m. gyventojai sudaro 17,4%, o Danijoje – 16,3% interneto vartotojų. Šiandien pagrindinis faktorius, skatinantis senjorus naudotis internetu – bendravimas su užsienyje ar kituose šalies miestuose gyvenančiais giminaičiais bei pažįstamais.

Iš pradžių BMS akcija “Internetas senjorams – nemokamai” vyks “Megapolyje”, Kaune, Savanorių pr. 301, vėliau ji plėsis ir vyks kitose bendrovės ar partnerių interneto kavinėse.

Šaltinis: ebiz.lt, IVPK