BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pradedamas įgyvendinti projektas „Informacinių ir ryšių technologijų srities projektų vertinimo ir stebėsenos sistemos plėtra“

Data

2020 05 18

Įvertinimas
0
computer-1245714_960_720.jpg

Informacinės visuomenės plėtros komitetas ir Europos socialinio fondo agentūra pasirašė sutartį dėl projekto „Informacinių ir ryšių technologijų srities projektų vertinimo ir stebėsenos sistemos plėtra“  įgyvendinimo. Projektu siekiama tobulinti ir efektyvinti esamą investicijų į informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srities projektų planavimo, vertinimo ir stebėsenos sistemą, siekiant efektyvaus investicijų į IRT (nepriklausomai nuo investicijų šaltinio) panaudojimo. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, bus parengta investicijų į IRT srities valdymo ir naudojimo metodinė bazė, apimanti investicijų į IRT poreikio nustatymą, planavimą, vertinimą ir rezultatų stebėseną, bei parengti pasiūlymai dėl teisės aktų. Taip pat bus išplėstos ir sukurtos reikalingos priemonės/ įrankiai investicijų į IRT duomenų valdymui – investicijų projektų planavimui, vertinimui ir stebėsenai atlikti.

Projekto vertė – 149 903,65 Eur. Projektas įgyvendinamas 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ priemonės „Nacionalinių reformų skatinimas ir viešojo valdymo institucijų veiklos gerinimas“ lėšomis.

Duomenų šaltinis. IVPK