BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Plečiamos atsiskaitymo galimybės už viešąsias ir administracines paslaugas

Data

2021 02 23

Įvertinimas
0
wallet-2125548_1920.jpg

Nuo šiol už rinkliavas už viešąsias ir administracines paslaugas, teikiamas per Elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt  - Valstybės informacinių išteklių sąveikumo  platformą (VIISP), galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. 

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK), bendradarbiaudamas su viešąjį konkursą laimėjusiu mokėjimų tarpininku UAB „FoxPay“, įdiegė naują galimybę fiziniams ir juridiniams asmenims už elektroniniu būdu teikiamas viešąsias ir administracines paslaugas atsiskaityti Mastercard ir VISA mokėjimo kortelėmis. Naujas atsiskaitymo būdas leidžia paslaugas gauti ir asmenims (pvz. užsieniečiams),  neturintiems sąskaitų Lietuvos komerciniuose bankuose.  

Atsiskaityti už paslaugas mokėjimo kortelėmis  galima tiesiogiai apmokant į Valstybinės mokesčių inspekcijos ir kitų valstybės institucijų, savivaldybių ar valstybės įmonių sąskaitas, jeigu šios institucijos yra sudariusios sutartis su IVPK teikti VIISP mokėjimo paslaugą. 

Tikimės, kad naujas atsiskaitymo būdas leis sparčiai plėsti savivaldybių, valstybės institucijų bei valstybės įmonių viešojo sektoriaus teikiamų paslaugų spektrą, kurioms būtų reikalinga VIISP mokėjimų paslauga.

Vertė: Jūsų institucija privatiems asmenims suteiks patogią galimybę atsiskaityti už viešojo sektoriaus teikiamas elektronines paslaugas, o Jūs surinksite rinkliavas greitai ir saugiai!


IVPK kviečia viešojo sektoriaus institucijas pasirašyti sutartis dėl VIISP mokėjimų paslaugos aktyvavimo www.epaslaugos.lt.

Duomenų šaltinis. IVPK