BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Per 15 minučių sulaukta daugiau nei 40 tūkst. paraiškų ".eu" domeno vardui gauti

Data

2005 12 08

Įvertinimas
0
Europos Sąjunga (ES) tikra sėkme pavadino pirmojo registravimosi ".eu" domeno vardui gauti etapo pradžią. Per 15 minučių registraciją administruojanti organizacija EURID sulaukė daugiau nei 40 tūkst. verslininkų, privačių asmenų ir organizacijų paraiškų, remdamasi tinklapiu "EUbusiness" praneša ELTA.

Per pirmąsias 15 registracijos minučių pateikta daugiau nei 40 tūkst. paraiškų, apytikriai 40 per sekundę. Per pirmąsias tris valandas pateikta beveik 100 tūkst. paraiškų.

"Darbas eina kaip iš pypkės", - sakė ES informacinės visuomenės ir žiniasklaidos komisarės Vivjenos Reding (Viviane Reding) atstovas Martinas Selmeiras (Martin Selmayr).

Populiariausiu domenu tapo "sex.eu". Nedaug nusileido ir "tickets.eu" arba "hotel.eu". Keturių mėnesių "saulėtekio" laikotarpis leis prioriteto teisių turėtojams, įskaitant ir verslo atstovus, kreiptis dėl domeno vardų registravimo su sąlyga, kad jie gyvena ar yra įsteigę savo organizacijas ES teritorijoje. Šiuo laikotarpiu bus registruojami šalių ir prekių ženklų, geografinių nuorodų ir valstybės įstaigų, geografinių teritorijų pavadinimai bei sutrumpinimai, taip pat kiti vardai, į kuriuos pagal nacionalinę ar ES teisę asmenys turi teises.

Organizacijai EURID visame pasaulyje, įskaitant ir JAV bei Japonijoje, dirba maždaug 779 registratoriai, tvarkysiantys paraiškas gauti ".eu" domeno vardą.

Šaltinis: ELTA