BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Patvirtintas vieningas el. verslo standartas

Data

2001 12 12

Įvertinimas
0
Europos Sąjungos vartotojų teisių gynimo biuras ir Europos pramonininkų ir darbdavių konfederacijų sąjunga sutarė dėl vieningų elektroninės komercijos standartų taikymo.

Pagal susitarimą numatoma standartizuoti komercines ir marketingo komunikacijas, internete atliktų užsakymų patvirtinimo procedūras, informavimo prieš sudarant sutartis būdus, elektroninius pinigų pavedimus ir duomenų apsaugos sistemas, informacijos apsaugą, klientų skundų bei ginčų nagrinėjimo mechanizmus.

Šie nauji standartai – 2000 metų gegužės mėn. Europos Komisijos iniciatyvos “Elektroninis pasitikėjimas“("e-confidence") tęsinys. Europos Komisijos atstovų teigimu, standartizuoti elektroninio verslo procesus paskatino tai, kad tarptautinio tinklo vartotojams internete įsigyjant prekes būtina automatiškai teikti tam tikras garantijas. Ekspertai mano, kad tik standartizavus elektroninio verslo paslaugų teikimą galima užtikrinti elektroninio verslo orientuoto į vartotojus plėtrą. Šiuo metu mažmeninė prekyba internete neviršija 2 proc.

Šaltinis: CNews